• eTwinning partnerstvo

• Medzinárodný projekt eTwinning 2021- 2022

Tento šk. rok sa naši prváci zapojili do medzinárodného online projektu cez platformu eTwinning.sk. Cez túto stránku sa môžu študenti prostredníctvom svojej školy zapojiť do akéhokoľvek projektu, v ktorom budú môcť spolupracovať so študentmi z rôznych krajín celej Európy.

Naša škola sa zapojila do projektu pod názvom ,,YOUTHS UNITED: PREPARING FOR OUR FUTURE TOGETHER,,. Spolupracovali sme na ňom so školami z Grécka, Malty, Španielska, Portugalska, Turecka a Bulharska. Projekt trval od októbra 2021 do mája 2022. Cieľom týchto eTwinning projektov je, aby si žiaci vyskúšali tímovú prácu so študentmi zo zahraničia, zlepšili si svoje IT zručnosti a komunikáciu v anglickom jazyku.

Cieľom konkrétne nášho projektu je vybaviť študentov zručnosťami 21. storočia spolu s dôležitými životnými zručnosťami, ktoré sa vyžadujú v tomto čase, ale aj po povinnej školskej dochádzke. Študenti skúmali témy ako vzťahy, komunikácia, časový manažment, manažment peňazí či inteligentné používanie internetu.
          Podrobnejší opis prípravy, spolupráce a realizácie projektu spolu s fotkami sa rozbalí po kliknutí na súbor dole.